1. Kúpte si poukážku a pomôžte firme 1. Kúpiť voucher a pomôcť ním obľúbenej firme
  2. Porazme koronavírus 2. Prečkať náročné obdobie pre všetkých
  3. Neskôr ju prídeš použiť 3. Tešiť sa z krajších dní a uplatniť si kupón
Majáles Košice

Majáles Košice

Ako organizátori sme sa ocitli v nezávideniahodnej situácii. Na jednej strane rovnice je, že samozrejme chceme a musíme byť zodpovední, chceme a budeme rešpektovať nariadenia vlády Slovenskej republiky a len takto s trpezlivosťou a s vysokou mierou zodpovednosti boj s pandémiou coronavírusu môžeme vyhrať.

Zároveň je však takáto situácia priam likvidačná, pre projekty na ktorých priebežne pracuje team 10 ľudí celý rok a vlastne zo dňa na deň prídu o možnosti financovania či už so strany partnerov, ale aj z predaja vstupeniek, či obratu z barov na mieste...

Je veľmi dôležité povedať, že zachovanie „kultúry“ vo formáte koncertov kapiel ( „komerčných“, či „scénových“ ) pod holým nebom, kde si ľudia zaspievajú, stretnú sa v kúzelnej atmosfére na jednom mieste, pripijú si na zdravie a zažívajú svoje momenty šťastia je pre nás mimoriadne dôležité. Náš Majáles Košice má naozaj silné miesto a už 10 rokov je najväčším jednodňovým podujatím v Košickom Kraji.

Pomôž zachrániť Svoj Majáles a využi možnosť pomôcť zachovať tento formát kultúry vo svojom kraji.

Naším želaním je, nie vrátiť sa v čase, kedy v roku 2019 naše podujatie navštívilo skoro 10.000 ľudí, ale prinášať tieto momenty šťastia pre ľudí každý rok, pravidelne, ako to robia naši starší súrodenci – Majáles.cz.

Za 10 rokov fungovania sa toho udialo veľa. Od úsmevných začiatkov, kde sme zadarmo, pre cca 1.000 ľudí, spravili „žúrku“ na parkovisku, cez zmeny v organizačnej štruktúre, posuny ku kvalite nielen v rámci programu, ale aj gastronómie, služieb, či „eco friendly“ nápadov až po neskutočné emócie, pri pohľade na burácajúci dav v roku 2019.

Radi by sme nielen zostali pevnou súčasťou komerčnej kultúry v Košickom kraji, ale ak nám to situácia dovolí, stali sa aj za Vašej pomoci jej „trend setterom“ a lídrom!!

Podpor svoj majáles a dostaneš darčekový poukaz na vstupenku pre 2 osoby.

Možnosť použitia vouchera:
1. Konzumácia na bare – poukaz na konzumáciu alko a nealko nápojov v nápojovej zóne festivalu.
2. Darčekový poukaz na vstupenku pre dve osoby

Táto stránka používa súbory cookies za účelom poskytnutia čo najvyššej úrovne služieb pre našich návštevníkov. Kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“ súhlasíte s ich použitím.