1. Kúpte si poukážku a pomôžte firme 1. Kúpiť voucher a pomôcť ním obľúbenej firme
  2. Porazme koronavírus 2. Prečkať náročné obdobie pre všetkých
  3. Neskôr ju prídeš použiť 3. Tešiť sa z krajších dní a uplatniť si kupón
Majáles Prešov

Majáles Prešov

„Život je premiéra a repríza už nebude !!“. Preto si doprajme trošičku šťastia s priateľmi a prípitkom na Našom obľúbenom podujatí !!

Ako organizátori sme sa ocitli v nezávideniahodnej situácii. Na jednej strane rovnice je, že samozrejme chceme a musíme byť zodpovední, chceme a budeme rešpektovať nariadenia vlády Slovenskej republiky a len takto s trpezlivosťou a s vysokou mierou zodpovednosti boj s pandémiou coronavírusu môžeme vyhrať.

Zároveň je však takáto situácia priam likvidačná, pre projekty na ktorých priebežne pracuje team 10 ľudí celý rok a vlastne zo dňa na deň prídu o možnosti financovania či už so strany partnerov, ale aj z predaja vstupeniek, či obratu z barov na mieste...

Je veľmi dôležité povedať, že zachovanie „kultúry“ vo formáte koncertov kapiel ( „komerčných“, či „scénových“ ) pod holým nebom, kde si ľudia zaspievajú, stretnú sa v kúzelnej atmosfére na jednom mieste, pripijú si na zdravie a zažívajú svoje momenty šťastia je pre nás mimoriadne dôležité. .

Pomôž zachrániť Svoj Majáles a využi možnosť pomôcť zachovať tento formát kultúry vo svojom kraji.

Možnosť použitia vouchera:
1. Konzumácia na bare – poukaz na konzumáciu alko a nealko nápojov v nápojovej zóne festivalu.
2. Darčekový poukaz na vstupenku pre dve osoby

Táto stránka používa súbory cookies za účelom poskytnutia čo najvyššej úrovne služieb pre našich návštevníkov. Kliknutím na tlačidlo „Súhlasím“ súhlasíte s ich použitím.